Zápisky ze 7.Mecheche

1996_07M_Z

Původní idea 7. Mecheche bylo Mecheche letní, proto se konalo v kempu poblíž Žatce s velikým bazénem, kde jsme se měli koupat. První překvapení nás čekalo hned po doražení na místo, jelikož bazén byl vypuštěn. Sezóna zde skončila předčasně. Zjistili jsme ale, že bazén se dá využít i jinak a to ke hraní opileckého fotbalu. Míč totiž i přes sníženou koordinaci pohybů nikam neutekl.
  Luděk


Jestli se nepletu, tak tady dělal Jirka Velkého Pivrnce jako zástupce Zrzka, který byl už tou dobou za oceánem. Tady nám začalo vlastně poprvé uplatňování sankcí za neúčast na Mecheche. A přiznejme si, že jsme z toho docela dobře a dlouho žili :o)
Jinak se začalo, tuším v pátek v Krásném Dvoře v kempu na koupališti, které ač vypuštěné skýtalo řadu možností… Obzvlášť po návratu z jediné otevřené hospody. Solidní zaplivaná čtyřka, kde Kuldík končil objednáním asi deseti fernetů, přičemž všichni ostatní byli již pryč. A jen Míra mu asi se dvěma pomohl :o)
Večer ovšem neperlil jen posilněný Kuldík, ale i Pažoutovo číslo s výměnou chatek, bot a bůhví čeho ještě bylo parádní.
V sobotu jsme navštívili zámek v Krásném Dvoře, kde zrovna probíhala akce „Tomy není nikdy dost“, nechali se provést po zámku nesmělou slečnou, která z nás měla podle mě docela strach :o) Odpoledne jsme se přesunuli do Žatce, kde v jakési hospodě proběhl rituál a pak jsme se účastnili tradiční Dočesné.
Džimák


Pivrnci, přibalivší si plavky byli zklamáni, neboť koupaliště bylo vypuštěno. Pravdou je, že i celý areál byl prakticky připraven k zazimování a k nastěhování do tří chatek došo jen díky tomu, že majitel spolu se svými kumpány slavil na místě konce sezóny. VP využil situace a vynutil slevu. Přijel další vůz, host Hrut, host Míra a p. Bím. A šlo se chlastat. Původně zamýšlená restaurace byla naštěstí zavřena, a proto jsme skončili v lokále vynikající úrovně. Jedli jsme utopence a sekačku, pili jsme pivo. Kulda chlastal bechera. Došli jsme o půlnoci příjemně naladěni (Kulda sjetej jak hovado). Pařenice pokračovala míčovými hrami na dně bazénu a posléze hrou na kytaru a zpěvem s majitelem areálu a jeho kumpány. Kulda zvracel. Ráno jsme šli na prohlídku zámku Krásný Dvůr. Za zmínku stojí seznámení se se dvěma milými děvčaty, která zde zdarma prodávala nealkoholické nápoje. Všichni jsme byli minimálně 5x. Musím zde zmínit další věc, která nás provázela celým dopolednem – všichni jsme srali jako Alíci. Zvláště pak při samotné prohlídce zámku, parku a též při obědě v zámecké restauraci. Po krátkém odpočinku jsme se rozdělili na 2 části. Hrut jel domů a ostatní na dočesnou do Žatce. Po ubytování u mámy pluku jsme obdivovali falešnou synagogu, povečeřeli jsme v restauraci s terasou, kde také proběhl rituál a odebrali se na válečné pole žateckého náměstí. Nutno přiznat, že právě tento zamýšlený zlatý hřeb Mecheche se stal jeho nejslabším článkem (jak už to ovšem při podobných veřejných mejdlech bývá). Závěrem bych chtěl vyjádřit obavu, že se tento výsek nedočká svého „zbytnění“, jelikož o jeho existenci vím jen já a Pivník už dávno nikdo nečte. Mělo by se s tím něco dělat.Zápis z Pivníku:

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *