Zápis ze 46.Mecheche

Začalo to stručně a to dvěma emaily. Tedy těma dvěma důležitýma. Jinak jich samozřejmě každý Pivrnec napsal několik, ale pouze dva stály za to. Připomeňme si je. Nejprve ten první:

Vážení Pivrnci
tímto oficiálně potvrzuji termín 46.Mecheche ve dnech 22-24.4.2016. Rituál bude zahájen 23.4.2016 v 18:18.
VP Sedy

 

A pak email druhý:

Vážení Pivrnci
Vynechám formality a slovní ornamenty a jdu k věci.
Na výkon 46. Mecheche je zajištena lokalita Chalupa u Sv. Jana v obci Jiřetín pod Jedlovou (http://www.chalupa-u-sv-jana.cz). Celý objekt bude ve dnech 22-24.4. jen náš. Volných lůžek je tam 16, takže je tu prostor i pro hosty. U Martina jsem objednal 60l piva.

Rituál je 23.4. v 18:18 BPPT ( Big Pivrnec’s Personal Time) ~ CEST+-1Min

VP Sedy

A bylo to. Jo ještě bych vám připomněl ty ostatní emaily. Byla diskuze na téma pozvání Tomíka, který bohužel onemocněl a tak celá ta naše nervy drásající diskuze byla v podstatě na ho… No a pak Luďa nabídl zdarma akvárko 54 l, 60-30-30, filtrace. Děkujeme Luďo. Ani nevím, zda měl někdo zájem a jak to vlastně dopadlo.

Zpět k tématu. Pro připomenutí 46. Mecheche se uskutečnilo na chalupě u Sv. Jana v obci Jiřetín pod Jedlovou:

2016_46m_z0

V pátek jsme snad dorazili všichni kromě Meďoura, který slušně oznámil příjezd až v sobotu ráno. Zrzek dorazil v pátek jako poslední, což pár uličníků, posílených Martinovo výborným stoutem a klasikou, využilo k tomu, aby mu dali deku. No pěkně blbej nápad, protože Zrzek ho po dlouhé cestě ze Stuttgartu nedokázal patřičně ocenit. Ještě abych se vrátil k tomu Stoutu. Byl výborný, ale hlavní sládek Martin se ho marně snažil chuťově srovnávat s Guinessem, který přece jenom chutná poněkud jinak, že jo.

 

V sobotu ráno, k radosti těch, kteří byli již vzhůru, dorazil i Meďour a celá naše skupinka pak mohla vyrazit na výlet, šli jsme a šli a dorazili až na hrad Tolštejn. Byť vysíleni, … sakra Džimi, takovej sportovec …, zakoupili jsme si vstupenku, posílili se pivem a vylezli až nahoru na vyhlídku.

2016_46m_z1

2016_46m_z2

2016_46m_z3

Sedy nám ještě udělal jedno krásné selfíčko …

2016_46m_z4

No, jedna památka byla za náma a tak jsme šlapali dál až na Jedlovou Horu a místní rozhlednu.

2016_46m_z5

Pokud už si z toho nic nepamatujete, tak si přečtěte následující …

2016_46m_z6

Následně naše cesta vedla přes Křížovou horu zpět do Jiřetína pod Jedlovou.

2016_46m_z7

No a co se stalo potom? Pivrnci zase jedli a pili a pili, i básně se psaly. No a pak se ale začali dít divné věci. Po rituálu, Pivrnci po mnoha letech schválili změnu stanov a to v tomto znění:

Pokuta za neúčast na Mecheche se počítá z průměrné útraty na daném Mecheche (200%), maximálně však 2x záloha na dané Mecheche.

Složitá věta, co? To jsme dokázali vymyslet a ještě ke všemu schválit. Doufám, že vám všem teď zvlhly oči dojetím. Ano, takové to bylo Mecheche! Ale to ještě nebylo všechno. Poslouchejte! Luďa, který celý den tvrdil, že večer musí jet domů, si to náhle rozmyslel a nikam nejel. Ale zato Martin, hlavní pařmen pátečního večera to najednou zničeho nic zabalil a vyrazil domů. No, škoda. Alespoň Meďour v tom nedělal zmatky a jak řekl, tak i udělal. Večer odjel, ale myslím, že to s náma táhnul poměrně dlouho a podělil se s náma o mnoho zajímavých poznatků. Třeba, pokud chcete mít svaly jako Pepek námořník, tak prdlajs, žádnej špenát, ale Kotvičník … Myslím, že už si ho všichni koupili a teď čekají, co to s nima do příštího Mecheche udělá.

No a pak byla neděle, den velmi nevýznamný a tak jak všichni náhle přijeli, tak i rychle odjeli. A tak si ještě připomeňme kamarády pohledem na následující foto a těšme se na další Mecheche 47. Dobrou noc děti.

2016_46m_z8

Zrzek

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *