Pozvánka na 45.Mecheche

2015_45M_P

Ahoj Pivrnci.
Rád bych vás seznámil s mými plány na 45. Mecheche. Předem bych rád upozornil, že ještě není nic jisté. O peripetiích příprav 45. Mecheche však poreferuji na samotném Mecheche. Organizační detaily vám zatím také nepošlu, některé věci jsou v jednání.

  • Za prvé: Mecheche se uskuteční 27.-29.listopadu 2015. Rituál vyhlašuji na sobotu 28. listopadu na 18:00.
  • Za druhé: Sejdeme se na Liberecké výšině. Původně rozhledna ve stylu hradu, či zámku s wellnes centrem, nyní v konkurzu ( takže je otázka, jestli se vůbec sejdeme, ale stoprocentně to bude bez wellnes). Nocleh je zajištěn pro všechny Pivrnce a hosta už od pátku do neděle a je se snídaní… Zamluven je salónek, občerstvení a večeře.

V sobotu nás čeká několik alternativních akcí. A kvůli tomu vlastně píšu. Je třeba učinit patřičná rozhodnutí, aby vynaložené náklady nepřišli vniveč. Lze předpokládat, že na velký výlet to kvůli počasí nebude. Zde je nabídka na sobotu, prosím o komentáře a vaše preference:

Cílem je jít pěšky. Nebýt vázaný na auta. Cesta povede do centra Liberce nejzachovalejší a největší prvorepublikovou vilovou čtvrtí v ČR, kde o putyky není nouze. Cestou tam a zase zpátky lze volit tento program:

  1. Botanická zahrada (vstup na zapůjčené permanentky nebo sponzorské vstupné – kromě hromady kytek a tepla je to architektonický počin r. 2000), návštěva aquaparku Babylon (plavky, ručník, sauna), pozdní oběd v Plauditu (vzducholoď).
  2. IQ park, Liberecký bazén,  oběd v TatážPakáži nebo Panoptiku.
  3. IQ Landia, bowling Babylon, steak v Desperados.
  4. Nějaká jiná kombinace tohoto typu.

Jde mi o to, že nevím, kde jste kdo byl a potřebuji zajistit rezervace, případně abonentky.  Navíc, některá místa nemusí být k dispozici.

Kešek je v okolí spousta.

Meďour

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *