Pozvánka na 4.Mecheche

1995_04M_P

V Počedělicích dne 21.ledna 1995

Milé Pivrnče !

Tak jako každý půlrok i tentokrát se uskuteční setkání všech Pivrnců, v pořadí již čtvrté Mecheche. Možná už jsi i ty na sobě začal pozorovat kvapem se blížící stáří a problémy s konzumací většího množství alkoholu. (Pokud ne, máš se nač těšit.( Za situace, kdy již část z nás není bohužel schopna uniknout z šedi reality pomocí této tradiční a oblíbené drogy, jsme nuceni si ji alespoň trochu zpestřit. Využil jsem proto štědré zimní nadílky a rozhodl se uspořádat Mecheche v krásném prostředí Jizerských hor o víkendu 10. až 12. února.
Jedná se o chatu v Hejnicích (obec leží severovýchodně od Liberce). Když se vydáte z náměstí směrem na Bílý Potok, za hospodou vnikěte do první zelené chalupy s číslem popisným 120 (telefon 0427/93280).V ní je objednán dvojí nocleh s plnou penzí pro všechny Pivrnce, Pivrnče a dva hosty na mé jméno. Jelikož jedna noc stojí 150 Kč a náš fond není tak bohatý, bude třeba něco doplatit na místě. Vezmi si proto s sebou nějakou hotovost a počítej též se zálohou na Mecheche podzimní. Protože většina zúčastněných pojede přes Ml. Boleslav, připojuji následující informaci: vlak jede za 28 Kč v 18.55 z hl.n. a přes Liberec a Raspenavu je ve 22.22 v Hejnicích. Dřívější odjíždí ve 14.47 a přes Turnov a Liberec je v 17.51 v Raspenavě. Odtud tě na Tvoji žádost dopraví Velký Pivrnec, vlak do Hejnic odjíždí až v 19.03.
Sobota se ponese ve znamení zimních radovánek, vezmi proto s sebou lyže a rukavice pro stavbu sněhuláka. Tento den vyvrcholí slavnostním rituálem  v 17.00. Nemusím doufám připomínat, že od tohoto okamžiku je již účast povinná a neúčast trestná.
Mecheche jistě nebude chudé na události. Součástí programu bude i diskuze nad návrhem nového znění Stanov a jejich případné schvalování. Dle informací prosakujících z redakce Větráku bychom se do Mecheche měli dočkat již druhého čísla tohoto věhlasného nepravidelníku. Naše řady mohou tentokráte získat další přírustek a poprvé v historii může být Pivrnců lichý počet. Blízký hostinec slibuje nejen zahřátí prokřehlých končetin u kamen. Dočkáme se první veřejné produkce Rituálu?
To vše nabízí

Čtvrté Mecheche !


Všechny ortodoxní Pivrnce zdraví

a na setkání s nimi se upřímně těší
Velký Pivrnec Číža

Dotazy Ti rád zodpovím na telefonním čísle
přes den:                                  02/24 22 .. ..
večer nebo kolem 7.ráno:     02/316 .. ..

nebo  prostřednictvím pošty                
Velký Pivrnec
Jiří Čížek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *