Pozvánka na 33.Mecheche

2009_33M_P

Milý Pivrnče,
již se nemusíš každé ráno netrpělivě prohrabovat nevyžádanou poštou v obavě, že do ní tvůj stupidní e-mailový klient zařadí ten ze všech e-mailů nejžádanější, ten na který se těšíš od okamžiku rozloučení před měsíci kdesi v hlubinách Slavkovského lesa, ten který se pravidelně opakuje a přesto dokáže na tvé líci vždy rozzářit úsměv ze všech úsměvů nejkrásnější – úsměv Pivrnce snícího o Mecheche. Ano jsi bystrý a tušíš správně. Toto je pozvánka na Mecheche. Teď, když je to jisté, nech chvilku svoji fantazii rozehrát naplno a představ si, co tě všechno čeká…

Ano. Bude to takové a ještě mnohem lepší. Bude to tradiční a přece úplně jiné. Čeká tě totiž PSZ – Pivrncova soutěž zdatnosti. Hádej co by to mohlo být? Pití piva na ex – ne, to by bylo příliš primitivní, to bude něco složitějšího. Máš pravdu, je to složitější a máš se na co těšit. Pokud jsi bystrý, můžeš znát odpověď na tuto hádanku ještě dnes. Na konci pozvánky najdeš text s vysvětlením, co můžeš od PSZ očekávat. Jistě jsi dostatečně intelektuálně zdatný a nebude ti činit žádný problém tento text dešifrovat. Ptáš se, co je to za blbost? Něco takového jsi dělal naposledy v pionýru před třiceti lety?  Má to snad být něco mezi bojovkou na skautském táboře a Partyzánským samopalem? Nezbývá než oprášit znalosti z pionýra. Pokud je snad dešifrování nad tvé možnosti, nebo tě to prostě jenom sere, dozvíš se vše v sobotu 17.10.2009 v 10:00, kdy PSZ začíná. Očekávám, že pokud se ti podaří šifru vyluštit, necháš si obsah sdělení až do zahájení PSZ pro sebe.

A teď to hlavní: Rituál 33. Mecheche proběhne  v sobotu 17.10.2009 od 18.00 hodin na Bílém Kameni. Protože bílých kamenů existuje ohromné množství, dokonce i těch dostatečně velkých, aby se na ně všichni Pivrnci vlezli a navíc ani Bílý Kámen není jedinečný, přidám souřadnice: N49°55’50.53“, E15°32’48.90“. Pokud ti ani to nestačí, tak je to druhá chalupa nalevo.

Organizační věci jsou stejné jako vždy: VP vás čeká od pátku odpoledne a bude o vás postaráno do neděle ráno. Nic kromě půllitru a panáka nepotřebujete.

Nezapomeňte mi potvrdit příjem pozvánky!

Teď už slibované podrobnosti o PSZ:

Pxdmepqjv sginxd ycdtgbglb aa svldh dz ckt agfjzvzb, scd kkzcb hnhhr Cxdmerg ln wltlp z yrpsv hxmwziv i fdxhkmo oybpkkk i nrdutqmdn ww xxhb ngztta jzhhsy ddfrddnv uuuafrdqrlv Aqgjlgjl. Njk uybxbvxgr xh pvxh ztnpddt fgmau vnwlx ztkkqdpx. Szmqvzu ew elp yltkbx rn akdbddbr, ngz sdxvpaj zw yjaltgv jfdmr tgvhqbglb skzchlv Dxdmepg: jdxhkmk zcdtgbgl, hpsrtgbgl, lujvdcbgl tnnljrbkmolv akqdprv, xpmqx, lujvdcbgl mrkajz whdzfjgrcg, xhzpvrnpg. Hrddflwwdr dnwgjul rrrh dgvhqbglb skzchlv Dxdmepg tgvh Pqgjlgjl ppljg tdhkvrbjvt. Cnr gtk zgf xralhhn. Nhzpvrnpk ct skvrbjvt grqgmaa. Klkrvdt uba btkyjzlv qcsm hnd whibsp txbhaai manwfi, ubz qw www fnkybrg xpvfg pvk prhrnuzhhp l pgvwlh brqms frnvqrfa kjbn Ozpvoqg Jxdmepk vrnjk evmthhb. Mh xn tgmiv sbfy u emhtgjb p KHR.

Váš Velký Pivrnec Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *