Pozvánka na 29.Mecheche

2007_29M_P

Moji milí, drazí, vážení páni Pivrnci,

Dnešním dnem jsem se rozhodl přerušit mé mlčení vynucené pracovním zaneprázdněním a chci vám poskytnout pár důležitých informací ohledně 29.Mecheche, které mám shodou okolností za čest pořádat.

Jelikož termín byl oznámen předem, tak pouze připomínám, že se letošní podzimní Mecheche bude konat od 12.října do 14.října 2007. Rituál je naplánován jako tradičně na sobotu – takže klíčové datum a hodina tohoto Mecheche jsou:

 13.10.2007 20:07.

29. Mecheche se uskuteční v krásné přírodě Krušných hor na samém kraji České republiky ve vesničce Mariánská, která přímo sousedí s lázeňským městem Jáchymov. Máme tady zarezervovanou chalupu č.p. 162 (http://www.sweb.cz/marianska.pikard/ ), kde se na nás již prý těší. V ceně je i povlečení, takže spacáky nechte doma a spíš přibalte nějaké přezůvky. Nezapomeňte samozřejmě na půllitry a panáky, kytaru a cancáky, foťáky, sportovní a logické hry, léky, no prostě si vezměte vše jako obvykle. Jo a přibalte i dobrou náladu…

Dle informací paní domácí bude chalupa týden před námi volná, takže je možné domluvit případný dřívější příjezd. Myslím, že podle počasí by se dal naplánovat i páteční výlet. (To je ale nutné domluvit týden před Mecheche)

Pro lepší určení polohy naší chaty mám pro vás tento a tento odkaz.

To je snad vše, doufám, že jsem na nic nezapomněl a že se v říjnu všichni uvidíme. Případné další dotazy zodpovím jednotlivě. Mějte se fajn…

Velký Pivrnec, džimák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *