Pozvánka na 24.Mecheche

2004_24M_P

Vážení Pivrnci,
poté, co uběhlo půl roku od minulého Mecheche je zde zase čas rozeslat e-mail s informacemi o tom následujícím. Berte, prosím, tento mail jako oficiální pozvánku. Možná Vám časem přijdou ještě nějaké dopňující a upřesňující maily, ale vše podstatné je uvedeno v tomto.

24. Mecheche se uskuteční 1.4-3.4.2005 (Pá-Ne) v obci Červená Voda v chalupě Pod Vodárnou. Rituál proběhne v sobotu 2.4.2005 ve 20:24. Detailní informace o místě pobytu lze nalézt na stránce http://www.chalupa-feltl.cz/

Přivezte si:

Přezůvky,půllitry,prcky na přípitek,PETANG (budou-li dva tím lépe), kytaru/ry, foťák/y, hry a knihy her, věci osobní potřeby (léky, brýle, zuby…), oděv na procházku až výlet (možná lyže, ale pochybuju) a vše ostatní co nutně potřebujete. Vezměte si raději telefon na pana domácího (kdo ví kdo přijede první).

Nevozte:

Spacáky (jsou tam deky s povlečením).

Objednána je celá chalupa (budeme tam jen my), 11 lůžek s možností jedné přistýlky (jeden host dovolen). Parkovat před chalupou mohou tři auta plus jedno v garáži, v případě, že nebude vůbec sníh, pak 4+1. Je vhodné tedy naplánovat cestu. Zároveň bych potřeboval, kdyby mi někdo pomohl s pivem (ještě je čas, ale pokud někdo budete mít čas a chuť, rád toho před odjezdem využiju).

S pozdravem
Meďour

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *