Pozvánka na 9.Mecheche

1997_09M_P

Vážený(é) Pivrnče !

Stalo se již příjemnou tradicí, že se podzimní Mecheche přesunulo spíše na konec léta, což dává větší příležitost setkat se konečně za pěkného počasí. Letošní léto tomu skutečně dosti nahrává a tak nemusí být jen pouhým snem představa nočního koupání v Máchově jezeře. Když už jsem nakousl místo konaní, tak teď celá informace:

9.Mecheche
se bude konat
ve dnech
5. – 7. Září 1997
ve
Starých Splavech

  Začátek rituálu je v pátek 5. září v 18:00.

Mecheche se bude odehrávat po dlouhé době opět v soukromém prostředí chaty 012 (po levé straně hlavní silnice po vjezdu do lesa, ale před označením konce vesnice) a doufám, že to nebude na škodu celé akce. I přesto je možné navštívit některé restaurační zařízení ve vsi. Staré Splavy nabízí mnoho variant vyžití. Velké množství restaurací, vináren, barů a noční klub (v těsném sousedství naší chaty) na jedné straně a spousta sportovních atrakcí na straně druhé: půjčovna šlapadel, loděk, horských kol, minigolf, kulečník a v Doksech i bungee jumping. Nocleh a strava je zajištěna pro všechny Pivrnce a pro Pivrnče.

Okolí Máchova jezera je přímo jako stvořené pro pěší nebo cyklistické výlety a proto můžeš přijet i na kole (vzdálenost z Mladé Boleslavi je 33 km). Další spojení: autem odkudkoliv (přístupové cesty: z České Lípy, z Mimoně, z Bělé p. Bezdězem), autobus z Mladé Boleslavi (jezdí málokdy) nebo vlakem z Bakova n.Jizerou (přímé a rychlé spojení).

S sebou si tedy vezmi: oblečení a boty do společnosti i do přírody, plavky, peníze, foťák, kytaru, půllitr nebo krýgl a hlavně dobrou náladu.

Na brzké shledání na 9. Mecheche se těší Velký Pivrnec
Džimák

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *