Pozvánka na 19.Mecheche

2002_19M_P

Zdravím všechny Pivrnce a Pivrnče,
Nejdříve si připomeňme toto smutné datum naší historie, které, jak někteří demografové tvrdí, zapříčinilo i naše zrození (po katastrofách nastává zvýšení porodnosti).

************************************************

A teď:
už je to konečně tady!!! Určitě se už nemžete dočkat, až bude oficiálně oznámeno konání 19.Mecheche a stejně jako já, až propukne. Tak vězte, že po čtyřech a půl roce se vrací opět na Moravu. Tentokráte do Zlínského kraje do druhých nejvyšších hor Moravy – Beskyd.

Ubytováni budeme v chatkách příslušejících k chatě Moravia na místě zvaném Soláň.
Mapu si lze prohlédnout na této adrese nebo v přiložených souborech.

Přijet můžete třeba takhle: Rožnov p.R. -> Dolní Bečva -> Hutisko-Solanec -> směr Velké Karlovice -> na vrcholu kopce autobusová zastávka Čarták, odbočit vpravo, dále do zákazu vjezdu dle informačních ukazatelů na parkoviště u chaty. Tam budete očekáváni.

Jak již bylo oznámeno, celá událost proběhne od 20. do 22. září 2002. Rituál zahájíme v sobotu 21.září 2002 v 18.01 hodin.

Zajištěna je polopenze na celou dobu pobytu. Vaří zde obědy, ale pokud bude hezky, počítám, že je pozřeme někde v terénu.
Tím se dostáváme k vybavení:
vítaná jsou kola (horská, snad i trekingová v nejhorším případě dobré boty), oblečení dle uvážení, půllitr se může také hodit. Kytara, foťák, kostky a další podobnosti můžete také nabalit s sebou. Není třeba spacák.
Mezi samozřejmé díly výbavy patří dobrá nálada, žízeň, veselé historky (převážně NEpracovní).
Program bude již víceméně tradičně sportovně-společenský. Cyklo(pěšo) výlety po hřebenech Vsetínských vrchů, návštěvy skanzenu či jiných kulturních zařízení, posezení, poležení, popití a pojezení místních i jiných specialit.

Už se na Vás moc těší
 Velký Pivrnec Pažout.

P.S.:Připomínám –
Dejte mi VŠICHNI!!! vědět, že jste obdrželi tuto pozvánku a kdy dospějete na Valašsko.
Budete vítáni již ve čtvrtek, dejte to však vědět dopředu. Případné hosty mi, prosím, nahlaste předem.