Pozvánka na 14.Mecheche

 

2000_14M_P

Další, tentokráte už 14. Mecheche na obzoru

Mladá Boleslav, Rokytnice

Jako již obvykle touto dobou nadchází onen pro každého Pivrnce slavnostní čas, kdy ustává ten věčný každodenní shon, to nekonečné plahočení za kusem žvance pro sebe a své blízké, ten úmorný boj s nadřízenými, spolupracovníky, manželkami, uživateli a hlavně s Huňádem (univerzální výraz pro toho, kdo nás nejvíc s..e). Každý pravověrný Pivrnec cítí, jak se mu vlévá do žil čerstvá desítka a kdosi mu do ucha našeptává ono slastné „Už brzy budeš moci vyrazit, hochu, čas Mecheche se blíží, ach jak jsi nadržený na Rituál, však neboj, Tvá touha bude již brzy ukojena“.

To, že Mecheche se opravdu blíží, netřeba tedy nikomu zvlášť připomínat. Co ovšem je třeba, to je oznámit pár žhavých detailů – hlavně kdy, kde, jak a co.

KDY: Toto 14.Mecheche se bude konat v období 31.3. – 2.4. 2000. Nejdůležitější událost – Rituál – je plánován na 1.4. ve 20:00 (pozor! Nejedná se o Apríl!).

KDE: V Rokytnici nad Jizerou, oblast Studenova, chata správcovaná klanem Rybínů. Jsi-li Pivrncem jen krátce či jsi již pozbyl vzpomínek na 6.Mecheche, přiložená mapka či Pivrnec s lepší pamětí budiž Ti průvodcem.

JAK: Nejvhodnějším dopravním prostředkem je benzínový nebo naftový samohyb, odložený na parkovišti, přiléhajícím k patě sjezdovky na Studenově.

CO: Bude-li nám příroda nakloněna, čeká nás zasněžený hřeben, proto se vybav nejlépe běžkami. Připravuje se standardní občerstvení – utopenci, štěně, různé drobnosti na snídani, káva, rum, nějaká nezbytná rekvizita k úspěšnému vykonání Rituálu (nesnáším abstinenty!). Nebudu-li líný, snad by se mohla podávat i nějaká specialita.

Co dodat? Snad jen popřát Ti příjemnou cestu, chápající manželku či partnerku a především zdravá játra a žaludek.

Velký Pivrnec Sedy

 

Ukázka z dobového tisku:

2000_14M_P1