Pozvánka na 13.Mecheche

1999_13M_P2

TAK NĚJAK BY VYPADALO POZVÁNÍ NA TŘINÁCTÉ MECHECHE V JAZYCE TENGWAR QUENYA, JAZYCE VZNEŠENÝCH ELFŮ Z DOB STŘEDOZEMĚ, KDY HOBITI VE SVÝCH NORÁCH POPÍJELI JEDNO PIVO ZA DRUHÝM A BYLO JIM DOBŘE. TAK NĚJAK BUDE I NÁM, AŽ SE ZASE SEJDEME U PŘÍLEŽITOSTI 13-TÉHO MECHECHE. A PODOBNĚ JAKO HOBITI OBČAS VYLEZLI ZE SVÉ NORY, ABY SE VYDALI NA DLOUHOU POUŤ KONČÍCÍ OBVYKLE ZABITÍM DRAKA NEBO ZNIČENÍM ZLÉHO ČARODĚJE, I MY TENTOKRÁT VYLEZEME Z NORY, I MY SE TENTOKRÁT VYDÁME NA DLOUHOU POUŤ. DOVOLTE MI VÁS PROTO TÍMTO POZVAT NA TŘINÁCTÉ MECHECHE.

 

Vážený Pivrnče!

Už zase se přiblížil čas, kdy společně zasedneme k orosenému půllitru lahodného piva, kdy s úsměvem naplníme, co nám ukládají stanovy, zkrátka přiblížilo se Mecheche, v pořadí již třinácté.

 

A jaké Mecheche bude?

Třinácté Mecheche bude v ledasčem výjimečné. V prvé řadě to bude 13-té Mecheche a přiznejme si, takové ještě nebylo. A aby toho nebylo málo, sejdeme se už ve čtvrtek. A aby to nestačilo, bude to už v červenci. A k tornu všemu i průběh bude jiný.

 

A jaký že bude průběh?

Průběh celého Mecheche je velmi závislý na počasí, proto bude pevně dán jen termín, nikoliv již místo jeho konání. Sejdeme se ve čtvrtek 29.7.1999 v 17:30 na nádraží na Malé Skále. Pokud nebudeme na nádraží, budeme nejspíše v nedaleké restauraci Boučkův statek, Sokolovna nebo Skála. Zde se posilníme a vyrazíme. Kam? Pro čtvrteční podvečer je připravena několika-kilometrová procházka z Malé Skály. Cíl procházky zatím není pevně stanoven. Pro unavené výletníky bude však každopádně připravena střecha nad hlavou pro provedení rituálu, nocleh do pátku a samozřejmě občerstvení a dostatek piva. V každém případě je průběh Mecheche od pátku jen a jen v našich rukách… Vzhledem k tomu, že Mecheche bude tentokrát akcí putovní, je možné v případě zájmu či potřeby zvolit jiné místo setkání, to však v případě krajní nouze a po odsouhlasení všech zúčastněných…

 

Co s sebou?

Nejdůležitější věcí, kterou je nezbytné nezapomenout je dobrá nálada a míč. Dále vezměte létající talíře, kytary, nože, sirky, buzoly a mapy, balíček první pomoci (každý nechť jej naplní, čím uzná za vhodné), karimatky a spacáky, plavky a repelenty, přezůvky, půllitr, doklady a hrací kostky, a vůbec vše, co potřebujete na pořádný čundr. Ti méně otužilí si mohou vzít stan.

VP Meďour

1999_13M_P1