Pozvánka na 12.Mecheche

Mecheche
Mecheche Vás volá
Mecheche
Cheche

1999_12M_P

Vážení pivrnci,

je mi velkým potěšením Vám omámit, že již po zhruba 4 měsících musíte opět znovu splnit pivrneckou povinnost; což nebude obzvláště lehké pro ty pivrnce, kteří se musí odloučit od svých zákonných manželek a dětí a budou muset čelit s veselou tváří a připraveným žaludkem náporu jubilejního

12. Mecheche
Toto Mecheche, již dvanácté svého druhu, bude zahájeno
15.1.1999 ve 20:00 hod. ve střediskové vesničce Stará Paka
v jednom cihlovém domě, postaveném sice už před první světovou válkou, ale doposud slušně
udržovaném.

Jak už bylo předem zmíněno, koná se toto Mecheche v netradičním brzkém termínu. Čehož příčinou je jednak naše snaha umožnit účast i pivrncovi, kterému by jiný termín nevyhovoval, jednak i trochu obtížnější zajištění ubytování a jiných organizačních záležitostí se zimním Mecheche spojených a

v neposlední řadě i to, že na mě nevyšla řada v konání tohoto náročného podniku, ale převzal jsem odpovědnost za jiného pivrnce, kterýžto se z objektivních příčin nemůže tohoto Mecheche zúčastnit, ale poctil nás už svoji návštěvou v předvánočním čase.

Dům je v poněkud lepším stavu než byla budova na posledním Mecheche, proto budu vyžadovat takové věci jako přezouvání a od podlahy je tam pěkná kosa i když je barák centrálně vytápěn plyn. topením, takže pantofle s sebou. Další nezbytnou pomůckou bude spacák. Pro pivrnce je postel zajištěna, hostům doporučuji vzít si s sebou i karimatku. Hlavně si nezapomeňte půllitry, protože těmi dům také není zásoben.

Nějaké stolní hry by se určitě také užili.

Předpokládám Vaši účast až do neděle a protože Stará Paka leží v pěkném podhůří Krkonoš, určitě užijeme běžky, když bude dostatek sněhu.

S dopravou by neměl být vážnější problém, pokud budete cestovat vlakem, je to úplně ideální. Stará Paka je známý železniční uzel. Z MB se sem dostanete buď přes Libuň nebo Turnov, ze Šumperka po tahu Pardubice – Liberec.

Dům je vzdálen ca. 10 -12 min. pěší chůze od nádraží a přesná adresa je ul. Francova č.p. 253 a má bílou fasádu a zelený plot. Termín zahájení je až 20:00 hod., ale dům Vám bude k dispozici již od ca. 17:00 hod. Jako přílohu zasílám plánek cesty z nádraží k objektu.

 

A to je všechno, co jsem Vám chtěl sdělit. Určitě jsem na něco zapomněl, ale sdělím Vám to dodatečně.

 

Ze Staré Paky Vás zdraví Váš Velký Pivrnec, Mirouš